نوامبر 10, 2016
نرخ کرایه تاکسی از فرودگاه امام به شهرستانها
دسامبر 30, 2016

تاکسی فرودگاه امام به اصفهان

تاکسی فرودگاه امام به اصفهان

جهت رزرواسیون تاکسی فرودگاه امام به شهر بسیار زیبای اصفهان که به حق یکی از بهترین و شناخته شده ترین مکان های تاریخی و هنری است و نامیست بسیار آشنا در دنیا و مخصوصا دوستداران اماکن تاریخی دنیاست.

بروزرسانی درتابستان 98

جهت رزرواسیون تاکسی فرودگاه امام خمینی به اصفهان شهر نصف جهان با ما تماس بگیرید لطفا به شماره های:
09011115254
02188487267

ازما بپرسید در تلگرام با 09011115254

شما بزرگواران می توانید از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران به این روشهااز تاکسی فرودگاه امام به اصفهان : شهر بسیار زیبای اصفهان تشریف ببرید.
1.استفاده از خودروهای سواری تویوتا های بروز شرکت معظم سیرو سفر فرودگاه امام که مبلغ کرایه از فرودگاه امام به شهر اصفهان مبلغ هفتصد و پنجاه هزارتومان میباشد که شامل خودروهای تویوتا میباشد.
3.استفاده از خودروهای سواری جدید رنو سافران که این خودروها نیز نو میباشند و مبلغ هفت صدهزار تومان از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به شهر صنایع دستی دنیا اصفهان میباشد.
3.سومین خودرو که ارزانترین نیز میباشد, استفاده از خودروهای سواری سمند سیرو سفر فرودگاه امام است که با مبلغ 550هزار تومان کرایه تا شهر سی و سه پل است.
متاسفانه سمند دیگر در فرودگاه نیست.
4.اگر به هر دلیلی نمیخواهید از خودروهای سواری استفاده نمایید توصیه ما به شما بزرگواران ،مراجعه به پایانه های بیهقی و ترمینال جنوب و یا راحت تر مراجعه به عوارضی تهران قم که کلیه ی اتوبوسها از این مسیر به اصفهان می روند و با کمی انتظار سوار اتوبوس مد نظر شوید .

کرایه عوارضی 50000تومان است .

جهت اگاهی از نرخ کرایه سایر شهر ها لطفا اینجا کلیک کنید.

http://persiataxi.com/wp-admin/post.php?post=3356&action=edit

هر چه ما در دنیای مجازی و اینترنت جستجو کردیم چیزی از همکاران محترم مان در تاکسی فرودگاه اصفهان پیدا نکردیم بنابراین وظیفه خود دانستیم تا کمی در دنیای مجازی بنگاریم تا شاید راهگشای عزیزی از هموطنان گرامی علل الخصوص مردم فرهیخته اصفهان باشیم.
ما همکاران تاکسی فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران سرویس به شهر اصفهان که در دنیا ایران را به نام شهر تاریخی و هنری اصفهان می شناسند و برای بسیاری از هنر دوستان دنیا اصفهان از پایتخت ایران هم برای آنها اشنا تراست را انجام میدهیم هم از فرودگاه امام به شهر نصف جهان و هم از اصفهان به فرودگاه امام با رانندگان مرب پرشیا تاکسی.
اگر چه فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان خود علاوه بر پروازهای داخلی به نقاط مختلف دنیا پرواز مستقیم دارند که از آن جمله می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد.
ایر عربیا به مقصد شارجه
هواپیمایی آتا به مقصد تفلیس
هواپیمایی اطلس گلوبال به مقصد آدانا
هواپیمایی آستریا به مقصد پایتخت موسیقی جهان شهر وین اتریش
هواپیمایی فلای دوبی به مقصد دوبی
هواپیمایی فری برد ایرلاینز به مقصد آدانا
هواپیمایی عراق به مقاصد شهرهای بغداد و نجف.

farzad
farzad
as you think will you be.this is a fact.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *