شرایط ثبت نام( خرید وفروش)تاکسی فرودگاه امام

اجاره ون فرودگاه امام خمینی(رزرو)
ژوئن 13, 2017
تاکسی فرودگاه امام (ازکرج)
فوریه 4, 2019

شرایط ثبت نام( خرید وفروش)تاکسی فرودگاه امام

شرایط ثبت نام( خرید وفروش)تاکسی فرودگاه امام

دوستان گرامی به هیچ عنوان در پرشیا تاکسی قصد خرید وفروش تاکسی را نداریم،و صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و شاید کمکی باشد به هموطنی در جهت تصمیم گیری بهتر ،برای اشتغال در بهترین نوع کار،با ماشین ، که همین فرودگاه امام هست.
لطفا راجع به استعلام خرید تاکسی تماس نگیرید و برای خریدن تاکسی وشرایط ثبت نام( خرید وفروش)تاکسی فرودگاه امام به دفاتر مرکزی شرکت های ذیل مراجه فرمایید و لااقل یک با ر جهت بازدید به فرودگاه مراجعه کنیید.

بروزرسانی در زمستان 98

دوستان محترم قیمت و شرایط ثبت نام( خرید وفروش)تاکسی فرودگاه امام خودروهای فرودگاه بسته به مدل و نوع خودرو بسیار متنوع است.و از حداقل فیمت هشتاد میلیون به بالاست و حتی این قیمت حد اقلی هم ممکن است به علل گوناگون تعدیل شودو با توجه به نوسانات شدید قیمت ها: تغیرات به سرعت تغییرات در سیلیکون ولی است.

در اینجا به معرفی بهترین شرکت های خصوصی تاکسی رانی در فرودگاه میپردازیم.توضیح اینکه از قدیمیترین و پر سابقه ترین و قویترین شرکت‌ها شروع میکنیم به معرفی.
شرایط ثبت نام( خرید وفروش)تاکسی فرودگاه امام:
داشتن حداقل مدرک ذیپلم (بیشتر مواقع سیکل را هم قبول میکنند)داشتن گواهینامه پایه 2 عادی و 3 سال گذشتن از گرفتن تاکسی و نداشتن سوع پیشینه(البته شرایط فوق جهت کار با تاکسی است و نه خرید آن)وگرفتن مدارک که در ذیل آمده است.

بی شک مهم ترین و قویترین و و حتی به جرات می توان گفت بی رقیب ترین شرکت‌ از هر لحاظ،شرکت معظم سیر و سفر فرودگاه امام میباشد،که به اذعان اکثر شرکت‌های داخلی و بین المللی در کلاس شرکت های اروپایی حتی در مواردی با کیفیت بالاتر،با سابقه ای به اندازه عمر فرودگاه امام،که از سال هشتاد و چهار مشغول خدمت رسانی به هموطنان و میهمانان و توریست های خارجی بوده است.
دارای بزرگترین ناوگان تاکسی فرودگاه بوده و تقریبا با بزرگترین شرکت ها قرار داد کاری دارند و انواع خودرو جهت خرید شامل خودروهای لوکس از جمله تویوتا کمری،تویوتا کرولا،رنو سفران،ون های هایس و میتسوبیشی و ون هیوندایی.

توصیه اول ما به شما بزرگوارن، شرکت سیرو سفر میباشد
به علل ذیل
شرکت سیرو سفر با توجه به سابقه،دارای بیشترین مسافر از تهران ب فرودگاه میباشد و این به این معنیست که شما در موقع برگشت به فرودگاه،نیز میتوانید درآمد داشته باشید و بسته به فصل های کاری ،که گاهی حتی سرویس های که از تهران به فرودگاه انجام میشود حتی بیشتر از سرویس از فرودگاه به تهران است و این سرویس تقریبا در اختیار کامل شرکت های سیرو سفر و رویال سفر میباشد،و این بزرگترین مزیت ،جهت درآمد زایی است.
دفتر سیرو سفر در پارک سوار بیهقی، واقع در میدان آرژانتین میباشد.این نوع خودرو ها ع پلاک هستند و مدارک مورد نیاز مثل رانندگان اتوبوس های بین شهری شامل دفترچه کار و کارت هوشمند و کارت سلامت و…
کمیسیون شرکت به ازای هر سرویس 15 درصد است و به عبارتی بابت هر سرویس داخل شهری مبلغ 12500 تومان کمیسیون کسر میگردد.
مزیت دیگری که شرکت های ع پلاک دارند اینست که افراد مجرد نیز میتوانند مشغول کار شوند بر عکس شرکت های ت پلاک که مجردین امکان کار در ان شرکت ها را ندارند.
اما معایب تاکسی های ع پلاک اینست که باید مثل اتوبوس ها در جاده های بین شهری ثبت ساعت بکنند چون اجازه بیشتر از روزانه 8 ساعت رانندگی را ندارند و این قانون بیشتر در کشورهای توسعه یافته میتواند مفید واقع شود چون در کشورهای فوق کلیه اسباب راحتی راننده در سفرهای بین شهری (استراحت گاه های مخصوص رانندگان با قیمت های ناچیز) فراهم است.
در صورت رانندگی بیش از 8 ساعت ضابط انتظامی اعمال قانون میکند. که با توجه به کرایه بسیار پایین دیگر چیزی از کرایه باقی نمی ماند . و رانندگان ع پلاک دایم نگران جریمه شدن می باشند.اما تاکسی های ت پلاک مشکلات فوق را ندارند.

دومین شرکت،

شرکت رویال سفر است،که دارای خودروهای اس یو وی میباشند، خودروهای لوکس،نو،با کیفیت بسیار بالا،بیشترین ظرفیت جهت چمدان و بار مسافر،بالاترین امنیت،که فاکتور مهمی است هم برای راننده و هم برای مسافران.
بعد از شرکت سیرو سفر دومین شرکت که دارای بیشترین مسافر از تهران ب فرودگاه میباشد شرکت رویال سفر است.
این شرکت نیز ع پلاک است یعنی مانعی برای اشتغال مجردین ندارد.
کمیسیون شرکت به ازای هر سرویس 15 درصد است و به عبارتی بابت هر سرویس داخل شهری مبلغ 13000 تومان کمیسیون کسر میگردد.
این نوع خودرو ها ع پلاک هستند و مدارک مورد نیاز مثل رانندگان اتوبوس های بین شهری شامل دفترچه کار و کارت هوشمند و کارت سلامت و…
دفتر شرکت رویال سفر،جنب آدرس شرکت سیرو سفر میباشد در همان پارک سوار بیهقی.به عبارت صحیح تر مدیریت کلان هر دو شرکت فوق,واحد میباشد.

سومین شرکت،

شرکت تاکسی ویژه میباشد که دارای حدودا دویست و پنجاه دستگاه خوردو بوده که شامل خودروهای آریو محصول خودرو ساز ایرانی و همچین تعدادی خودروی تویوتاست.جهت خرید این نوع خودرو ها،که در ضمن ع پلاک میباشد بایستی به دفتر اداره کل تاکسی رانی در تهران خیابان تخت طاووس،خیابان ترکمنستان،خیابان ملک دفتر اداره کل تاکسی رانی است.ضمنا این شرکت کمترین کمیسیون را از راننده ها مطالبه میکند,مبلغی در حدود 250000 تومان ماهیانه,بدون توجه به تعداد سرویس های انجام شده و این بزرگترین مزیت شرکت تاکسی ویژه است.
این شرکت ت پلاک بوده و مدارک تاکسی مثل تاکسی های داخل شهری را باید بگیرند.

چهارمین شرکت شرکت تی بی تی،که دارای خودروهای فولکس کدی است،فولکس کدی محصول خودرو ساز آلمانی،دارای بیشترین جای بار در رده خودرو ها ی سدان است و بهترین جای استعلام این نوع خودرو ها وبسایت دیوار و شیپور و باماست.این نوع خودرو نیز ت پلاک اند.و همچنین تعداد معدودی خودروی تویوتاست.
این شرکت ت پلاک بوده و مدارک تاکسی مثل تاکسی های داخل شهری را باید بگیرند.

پنجمین شرکت تاکسی لوکس میباشد که دارای ناوگانی شامل تویوتا کمری و هیوندای سوناتاست.
این شرکت نیز ع پلاک است یعنی مانعی برای اشتغال مجردین ندارد.

ششمین شرکت

شرکت پاک رو،دارای بیشترین خودروهای هایبریدی است،جای بار خودروهای هایبریدی نسبت به غیر هایبریدی کمتر است . مزایای این نوع خودرو ها،صدای بسیار کم این نوع خودرو ها ست همچنین مصرف کمتر سوخت ،ولی متاسفانه صندوق عقب این نوع خودرو ها کوچکتر از تویوتا های غیر هایبریدیست، به علت قرار گرفتن باطری در صندوق عقب،این نوع خودرو ها نیز ت پلاک است،و مزیت آن اینست که دارای ایستگاه جهت کار میباشد که شامل فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد چندین جای دیگر شامل هتل های مختلف تهران است،جهت خرید وفروش این نوع خودرو ها به دفتر این شرکت،در خیابان انقلاب به سمت میدان فردوسی خیابان ویلاست.
این شرکت ت پلاک بوده و مدارک تاکسی مثل تاکسی های داخل شهری را باید بگیرند.

عزیزان در حال حاضر با توجه به رکورد عجیب و غریب اصلا توصیه به خرید نداریم.در نیم سال اول سال 1397 هستیم.

زمستان 98 کار تاکسی ها بسیار بهتر از سالهای قبل شده است.

farzad
farzad
as you think will you be.this is a fact.

دیدگاه ها بسته شده است