Cip فرودگاه امام
آگوست 13, 2019
شرایط تبدیل تاکسی فرودگاه ب شخصی
ژانویه 15, 2020

ترمینال سلام فرودگاه امام

با درود و عرض ادب خدمت مراجعه کنندگان محترم به پرشیا تاکسی نکاتی مختصر و مفید در مورد ترمینال سلام خدمتتان ارائه میداریم.
امید که مور توجه قرار گیرد.

ترمینال سلام فرودگاه امام

پرشیا تاکسی فرودگاه امام

تلفن رزرو تاکسی
09011115254
02188487267
این ترمینال در مساحت کلی 14 هزار هکتار ساخته شده که مساحت سالن آن 55 هزار متر مربع در 3 طبقه میباشد.
این مجموعه دارای فضای سبز بسیار بزرگ در محدوده اطراف ترمینال چشم اندازی زیبا برای مراجعه کنندگان محترم ایجاد نموده است.
در ساخت این ترمینال از آثار هنری ایرانی اسلامی و معماری منحصر به فرد نسبت به فرودگاههای دیگر کشور استفاده شده است که باعث آرامش مسافرین و مراجعه کنندگان محترم میگردد.
فضای زیبای ترمینال که در آن از کاشی و سنگ و شیشه برای تزیین آن استفاده شده چشم هر بیننده ای را خیره میکند و با توجه به این که در ساخت و معماری آن از دانش متخصصان داخلی استفاده شده باعث افتخار هر ایرانی میباشد.
ساخت این ترمینال از سا 1389 شروع شد که به دلیل نبود منابع مالی متوقف شد و در سال 1394 با اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان قرارداد ادامه کار ساخت این مجموعه با مسولان وزارت راه و شهر سازی و مدیریت شهر فرودگاهی امام خمینی باعث ادامه کار ساخت این ترمینال از سال 1396 شد.
ساخت ترمینال سلام در تاریخ 1398 با تلاش متخصصان داخلی از اول تیر ماه با اختصاص دادن تعدادی پرواز محدود که برای آزمایش تجهیزات و پرسنل این مجموعه شروع به کار کرد و بعد از این که آزمایش های مربوطه با موفقیت انجام پذیرفت تمام پروازهای حجاج از این مجموعه انجام شد.
این ترمینال اولین ترمینال هوشمند مسافری و باری در کشور میباشد که با ارائه خدمات هوشمند زیر باعث تسهیل بسیاری از کارهای فرودگاهی و راحتی مسافران و مراجعه کنندگان گردیده.
خدمات هوشمند این ترمینال عبارتند از :
(مدیریت و صرفه جویی مصرف انرژی. سیستم اعلام اطفای حریق. مدیریت منابع فرودگاهی. افزایش ایمنی سیستم های مختلف مانند مدیریت هوشمند تجهیزات. سیستم هوشمند پهلو گیری هواپیما )
ترمینال فوق گنجایش پذیرش 5 میلیون مسافر در سال را دارا میباشد که در ادامه و بعد از ارتقای آن در سالهای آینده طبق گفته مدیریت شهر فرودگاهی امام خمینی به 7 تا 8 میلیون مسافر در سال خواهد رسید.
هم اکنون با اتمام ساخت این ترمینال و آغاز به کار آن باعثاشتغال زایی برای حدود هزار نفر گردیده که باعث مباهات در این مجموعه میباشد.
همچنین با اتمام کار ساخت آغاز به کار این ترمینال با توجه به این که شهر فرودگاهی امام خمینی جزو شهرهای آزاد اعلام شده و نزدیکی آن به پایتخت و تسهیل سرمایه گذاری در این منطقه ترمینال سلام به قطب اول بار و قطب دوم مسافری در کشور تبدیل شده است.
همچنین به دلیل داشتن امکانات ریلی و جاده ای در امور جابجایی بار و مسافر تسهیل گردیده است.
در آینده ای نه چندان دور برخی از پروازهای داخلی که در تایم های بین 24 تا 5 صبح مقرر میباشد و در فرودگاه مهراباد که به دلیل نزدیکی آن به شهر امکان پذیر نمیباشد در این ترمینال انجام خواهد پذیرفت.
مجموعه پرشیا تاکسی امیدوار است که اطلاعات درج شده در این سایت مقبول ملت شریف ایران قرار گیرد.

farzad
farzad
as you think will you be.this is a fact.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *